Úvod  HARDWARE, SOFTWARE, SERVIS


Působíme na trhu od června 1996 a s mnohaletými zkušenostmi zajišťujeme prodej, servis a profylaxi výpočetní a kancelářské techniky. Dodáváme stolní počítače a jejich komponenty (základní desky, grafické karty, paměťové moduly, pevné disky, PC skříně a zdroje, chlazení, veškerou kabeláž,..), klávesnice, myši a různé konektorové redukce, monitory, notebooky, integrované počítačové sestavy All-In-One („Vše v jednom“ - AIO), 2 v 1 - Notebook a Tablet dohromady a brašny, reproduktory a veškeré doplňky.

DesktopyAll-in-OneNotebooky2v1,
ScanneryTiskárnyPC příslušenství,..


Nadnárodní společnost s více než 108 800 zaměstnanci. (Round Rock - Texas, USA)

DesktopyAll-in-OneNotebooky2v1,
ScanneryTiskárnyPC příslušenství,..


Nadnárodní společnost působící téměř ve všech zemích. (Palo Alto - Kalifornie, USA)

Herní desktopyHerní PC All-in-OneHerní notebookyZákladní deskyGrafické karty,
Virtuální realita,..


MSI (Micro-Star International Co., Ltd) je tchajwanská multinárodní firma se sídlem v čínském Jhonghe. Poskytuje záruční servis v Severní a Jižní Americe, Asii, Australii a Evropě. (New Chaj-pej, Tchaj-wan)

Pevné disky interní a externíBezdrátové (WiFi) pevné diskySSDSASSSHDSíťová uložištěCloudNAS,..


Největší společnost v oblasti pevných disků.
---
Hlavní sídla pro vývoj firmy jsou Silicon Valley - Kalifornie, Pittsburgh - Pensylvánie, Longmont - Colorado, Bloomington a Shakopee - Minnesota (USA),
Springtown - Severní Irsko a Singapur.
---
Výroba a servis se nachází v Kalifornii, Coloradu, Minnesotě, Oklahomě (USA), Severním Irsku, Číně, Malajsii, Singapuru a Thajsku.
    (Silicon Valley - Kalifornie, USA)

Pevné disky interní a externíBezdrátové (WiFi) pevné diskySSDSASSSHDSíťová uložištěCloudNAS,..


Druhá největší společnost v oblasti pevných disků hned po Seagate.
 (Newport Beach - Kalifornie, USA)

Sortiment grafických procesorů (GPU) pro  Grafické karty  různých výrobců, Desktopy,  Handheldy,..


Americká společnost s 5000 zaměstnanci z 10 zemí celého světa. USA, Anglie, Finsko, Francie, Německo, Rusko, Čína, Indie, Japonsko, Korea.
  (St.Clara v Silicon Valley - Kalifornie, USA)

Základní deskyGrafické kartyDesktopyNotebooky/Tablety/2v1PC komponentyPříslušenství k PC,.. 


Společnost Gigabyte Technology se zabývá mimo jiné výrobou počítačového hardwaru především základních desek osobních počítačů.     (New Tchaj-pei, China)

ProcesoryGrafické kartySSDSSHD,.. CPU hlavně x86 kompatibilní, čipsety pro příslušné CPU a GPU kompatibilní DirectX, OpenGL, OpenGL ES a OpenCL.


Advanced Micro Devices(AMD) je americká hardwarová společnost pro výrobu CPU, APU, GPU a čipsetů. Odkoupila výrobce VGA ATI.        (Sunnyvale - Kalifornie, USA)

ProcesoryDesktopyZákladní deskySSDSSHDŘadičeLAN kartyChlazení,..


Společnost Intel Corporation je největším světovým výrobcem polovodičových obvodů a dalších zařízení. CPU, GPU, Chisety,..      (Santa Clara - Kalifornie, USA)

Dodáváme tiskárny, kopírky, faxy, tiskárny samolepících štítků a další kancelářskou techniku a různé doplňky včetně veškerého spotřebního materiálu tiskáren, kopírek a speciálních zařízení (tonery a fotoválce do tiskáren, inkousty, pásky, fólie, papír,..). Jedná se o spotřební materiál originální ale i náhrady od jiných výrobců či renovaci. Dále CD a DVD média, různé druhy baterií a akumulátorů, ..Zajišťujeme prodej software - operační systémy Microsoft Windows, kancelářské programy Microsoft Office (MS Word, MS Excel, MS Access, MS Powerpoint,..), antivirové systémy AVG, Eset-NOD32, nárazově software na zakázku. Dále provádíme instalace tohoto software včetně údržby, softwarového čištění, konfigurace, instalace ovladačů a odvirování, ..Provádíme realizaci počítačových sítí LAN a WiFi, popř. jejich rozšiřování, konfiguraci, správu a veškerý servis na platformách Microsoft Windows. Dodáváme i jednotlivé síťové aktivní i pasivní prvky, kabeláže a doplňky,..Zajišťujeme záruční i pozáruční servis veškeré techniky - počítače, notebooky, LCD monitory, tiskárny, .. Na zboží zakoupené u jiného prodejce zajišťujeme pouze servis pozáruční, kde je zákazníkovi účtován veškerý materiál a práce popř. další náklady viz sekce Servis. Zajišťujeme servis zařízení všech značek.Dodáváme a instalujeme zařízení pro elektronickou evidenci tržeb EET dle zákona o evidenci tržeb 112/2016 Sb., popř. zaškolíme obsluhu na místě. Dodáváme platební terminály, tablety, pokladní zásuvky, termotiskárny, termocitlivé papíry a další příslušenství i spotřební materiál a baterie.


Dále nabízíme překlady a tlumočení francouzského jazyka a jeho výuku pro jednotlivce i skupiny. Tlumočení po telefonu a po předchozí dohodě jednorázově i dlouhodobě po celé Evropě.