Dodáváme Notebooky renomovaných výrobců Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Toshiba,..

Dodáváme notebooky velmi rozmanité konfigurace s displejem úhlopříčky 10,1" - 17,3" s různými typy a velikostí uložišť a operační paměti, s procesory Intel i AMD:

Netbooky - Nejmenší notebooky pro ty nejméně náročné uživatele, kteří nepotřebují využívat náročné aplikace. Pro netbooky je specifická velmi nízká hmotnost, velmi nízký výkon a také malý displej. U netbooků se velikost displeje pohybuje mezi 7,9-10,1 palci. Je určen pro nenáročnou práci a také pro internet. Vhodný je zejména na cesty. Netbooky většinou nedisponují standardní numerickou klávesnicí ani optickou mechanikou.

Ultrabooky - Verze notebooku který má standardní velikost displeje v široké škále provedení. Vznikl především proto, že uživatelé toužili po noteboocích, které jsou ještě lehčí a jejich přenosnost se díky tomu stane nenáročnou. U ultrabooků jsou výrazné cenové rozdíly a za vyšší výkon je třeba platit více, než u běžných notebooků. Cena je zde větší, ale pokud s ním uživatel pravidelně cestuje, tak jeho nízkou hmotnost ocení.

Dotykové a hybridní notebooky - Jsou specifické dotykovým displejem. Tato skutečnost je zajímavým rozšířením. Hybridní notebooky jsou dotykové notebooky s odnímatelným displejem. Uživatel tak notebook snadno a rychle promění v tablet a naopak. Přes den lze například používat tablet a doma ho proměnit v notebook.Záruka na notebooky je standardně 24 měsíců, na některé může být záruka i 36 měsíců. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.