Prodej POČÍTAČE A NOTEBOOKY → STOLNÍ POČÍTAČE, SERVERY   ← Zpět ← Úvod


Prodáváme počítače, které sestavujeme a konfigurujeme dle požadavků zákazníka i značkové počítačové sestavy renomovaných výrobců Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HAL3000, HP, Intel, Lenovo, MSI,.. S dlouholetými zkušenostmi navrhujeme počítače optimálně dle konkrétního použití, potřebného výkonu a s ohledem na cenovou dostupnost - kancelářské, multimediální, herní, pracovní stanice a servery. Lze sestavit i jakoukoli speciální konfiguraci na přání např. SSD disky, hybridní disky, více grafických nebo zvukových karet,.. U serverů např. pevné disky s prodlouženou životností, SCSI, RAID 0, RAID 1, RAID 01, vylepšený odvod tepla, automatické zálohování,..

Počítače dodáváme s nainstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 10, Linux nebo s legálním OS zákazníka s nejnovějšími aktualizacemi a s aktuálními ovladači. Instalujeme také zakoupený antivirový systém AVG, ESSET nod32 nebo AVAST antivirus(pro osobní domácí užívaní je zdarma).

Dále je na počítačích instalován software pro použití zdarma jako např. Acrobat Reader pro práci s dokumenty ve tvaru *.pdf, nástroje sady Open Office(nahrazující Microsoft Office pokud si zákazník nezakoupí/il licenci), různé prohlížeče, přehravače, komprimátory souborů,..

Přeneseme i libovolný legální software ze starého počítače pokud to umožní nový operační systém a budou k dispozici legální instalační klíče. Přeneseme také všechna původní data popř. ještě vytvoříme externí zálohu původních dat.

Záruka na počítače je standardně 24 měsíců, na některé komponenty popř. na celý počítač může být záruka i 36 měsíců. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.