Servis VÝPOČETNÍ TECHNIKA  → OPRAVY PC A SOUVISEJÍCÍ TECHNIKY   ← Zpět ← Úvod


Zajišťujeme záruční i pozáruční servis počítačů a další související techniky. Opravujeme veškeré počítače jakýchkoli značek i neznačkové. Provádíme jakékoli opravy od výměny baterie na základní desce až po rozsáhlé zničení vlivem blesku či jiné závažné příčiny.

Opravujeme instalace a reinstalujeme operační systémy, kancelářské systémy a ostatní software. Provádíme opravy instalace a reinstalace ovladačů hardware, obnovujeme a zálohujeme data po výměně vadného pevného disku,.. Obnovujeme také data z omylem smazaných, zformátovaných disků nebo ze smazaných oddílů. Můžeme také zajistit obnovu dat z poškozeného a zcela nefunkčního tj. nečitelného disku.

Servis je prováděn v sídle firmy, kde proběhne neprve diagnostika závady a pak telefonicky oznámíme stav poškozené techniky a finanční náklady na opravu. Po případném souhlasu zákazníka bude zařízení opraveno v časovém rozmení 1 až 3 dny. Pokud je nutno objednat vadné komponenty tak je doba přiměřeně prodloužena. Opravu je také v určitých případech možné provést namístě u zákazníka popř. domluvit a zajistit odvoz k nám i zpět.

Provádíme také Upgrade zastaralé techniky z důvodu potřeby vyššího výkonu nebo požadavků na novější funkce, rozšíření grafiky, operační paměti či pevného disku, Upgrade firmware nebo hardwarových komponent, odvirování, profylaxi, vyčištění od zbytečných a škodlivých programů či zbytků dat,.. Vše závisí na domluvě.
Hodinová sazba za servis jakékoli techniky je Kč bez DPH Kč s DPH
U drobností do 30min je započtena polovina tj. Kč bez DPH Kč s DPH

Dále je samozřejmě započítána i cena nových komponent.


Pro finální kalkulaci je nutný konkrétní odhad, cenu nelze předem určit přesně,..
Záruka na opravu je standardně 6 měsíců, na nové komponenty je záruka 24 nebo 36 měsíců.