Zajišťujeme záruční i pozáruční servis notebooků jakýchkoli značek. Provádíme jakékoli opravy tj. výměna prasklých displejů, zářivek, krytů, pantů, klávesnic, touchpadů, dvd mechanik, pevných disků či SSD disků, vylomených napájecích konektorů, polité notebooky, notebooky po pádu,..

Opravujeme instalace a reinstalujeme operační systémy, kancelářské systémy a ostatní software. Provádíme opravy instalace a reinstalace ovladačů hardware, obnovujeme a zálohujeme data po výměně vadného pevného disku,.. Obnovujeme také data z omylem smazaných, zformátovaných disků nebo ze smazaných oddílů. Můžeme také zajistit obnovu dat z poškozeného a zcela nefunkčního tj. nečitelného disku.

Servis je prováděn v sídle firmy, kde proběhne neprve diagnostika závady a pak telefonicky oznámíme stav poškozené techniky a finanční náklady na opravu. Po případném souhlasu zákazníka bude zařízení opraveno v časovém rozmení 2 až 5 dnů. Pokud je nutno objednat vadné komponenty nebo opravu provést u partnerské firmy, tak je doba přiměřeně prodloužena. Softwarové opravy je také v určitých případech možné provést namístě u zákazníka popř. domluvit a zajistit odvoz k nám i zpět. Provádíme čištění od prachu z žebrování chladičů, kontrolu ventilátorů popř. jejich výměnu.

Provádíme také Upgrade zastaralé techniky z důvodu potřeby vyššího výkonu nebo požadavků na novější funkce, rozšíření operační paměti či pevného disku, Upgrade firmware nebo hardwarových komponent, odvirování, profylaxi, vyčištění od zbytečných a škodlivých programů či zbytků dat,.. Vše závisí na domluvě.
Hodinová sazba za servis jakékoli techniky je Kč bez DPH Kč s DPH
U drobností do 30min je započtena polovina tj. Kč bez DPH Kč s DPH

Dále je samozřejmě započítána i cena nových komponent.


Pro finální kalkulaci je nutný konkrétní odhad, cenu nelze předem určit přesně,..
Záruka na opravu je standardně 6 měsíců, na nové komponenty je záruka 24 nebo 36 měsíců.