Servis  ODVIROVÁNÍ POČÍTAČŮ   ← Zpět ← Úvod

Provádíme spolehlivé odvirování jakýchkoli počítačů a notebooků všech značek a typů na platformě Microsoft Windows. Jsme schopni odstranít jakýkoli známý malware(škodlivý software), který snižuje výkon výpočetní techniky a zvyšuje pravděpodobnost vzniku různých závad. Někdy je třeba dále provést vyčištění od dočasných souborů či jiných zbytků dat, vyčištění registrů, kontrolu konfigurace, zálohování,.. Doporučujeme většinou obojí. Odvirování lze provádět pouze na provozovně.

Virová nákaza může ve vašem počítači způsobit krádeže vašich dat, osobních údajů, kreditních čísel, hesel, přihlašovacích údajů ke všem možným službám,.. Může využít váš počítač k odesílání nevyžádané pošty, odkazů na infikované webové stránky vašim kamarádům na sociálních sítích a v ojedinělých případech může způsobit poškození softwaru i hardwaru.

Infikovaný počítač obvykle vykazuje specifické neobvyklé chování. Vyskakují reklamní okna nebo nebo různá neobvyklá hlášení, systém se sám od sebe restartuje, při spouštění je velice pomalý a nebo se často zasekává, objevují se modré obrazovky, při spuštění prohlížeče se načítá jiná adresa, než nastavená domovská stránka, nelze se dostat na některé webové stránky nebo vyskakují nevyžádaná okna, v systému jsou nainstalované neznámé programy, které nikdo neinstaloval. Neznamená však že když nepozorujete ani jeden z popsaných jevů tak váš systém není infikován.Hodinová sazba za odvirování je Kč bez DPH Kč s DPH


Pro finální kalkulaci je nutný konkrétní odhad, cenu nelze předem určit přesně,..